Піротехніки ДСНС розпочали розмінування поблизу Богданівки та Петрівського

14 Листопада 2019, 10:52

Піротехніки Державної служби надзвичайних ситуацій розпочали розмінування на ділянці № 3 Богданівка-Петрівське. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

 

"Вчора, 13 листопада, піротехніки Головного управління ДСНС України у Донецькій області приступили до проведення робіт з розмінування в районі розведення сил біля населених пунктів Петрівське-Богданівка Волноваського району Донецької області", – йдеться у повідомленні.

 

 

Як зазначається, піротехнічними розрахунками ДСНС України обстежено територію площею 0,07 гектара. Вилучено та знешкоджено у встановлений спосіб 6 вибухонебезпечних предметів.

 

 

 

До виконання завдань залучалось 4 піротехнічні розрахунки (20 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки).

 

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні отримала повідомлення від Міністерства закордонних справ України та російських збройних формувань на Донбасі про завершення відведення сил і засобів на ділянці розведення в районі Петрівського. 

 

Як повідомлялося, розведення військ у районі Петрівського розпочалася 9 листопада.

 

Нагадаємо, 29 жовтня процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний) почався у районі Золотого-4 на Луганщині. 1 листопада він завершився

 

Того ж дня міністр закордонних справ Вадим Пристайко сказав, що розведення на третій ділянці (Богданівка-Петрівське) є останнім кроком до проведення "нормандського" саміту.