Підозри причетним до загибелі Тлявова й основні цифри держбюджету. Головне за 5 листопада

5 Листопада 2019, 20:00

ДБР оголосило підозри причетним до загибелі Кирила Тлявова

 

 

Чотирьом фігурантам провадження щодо загибелі 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі оголошено підозри. Як повідомив голова Держбюро розслідувань Роман Труба, мова йде про правоохоронця, інспектора та поліцейського Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Нацполіції в Київській області. Четвертий – 16-річний син поліцейського. Зокрема, інспектору поліції оголошено підозру у вбивстві, вчиненому через необережність.

 

Кабмін представив доопрацьований держбюджет-2020

 

В уряді презентували оновлений проект держбюджету-2020. У доопрацьованому варіанті, видаткова частина становить 1,195 трлн грн. Зокрема, на сферу соціального забезпечення передбачено 294 млрд грн, на безпеку і оборону – 245,8 млрд, на освіту і науку – 145,1 млрд, на обслуговування держборгу – 141,5 млрд, на охорону здоров'я – 113,3 млрд, на дорожню інфраструктуру – 73,7 млрд.

 

Нафтогаз озвучив головну позовну вимогу до Газпрому

 

 

У новому позові до російської компанії «Газпром» група «Нафтогаз Україна» вимагає переглянути транзитний тариф з 13 березня 2018 року до закінчення контракту – 1 січня 2020 року. У Нафтогазі кажуть, що наразі тариф не відповідає рівню на європейському ринку. Нафтогаз вимагає 11,8 млрд доларів – різницю між тим, що Україна отримала за транзит, і що мала б отримати за переглянутими тарифами, оскільки Газпром нові тарифи застосовувати відмовився.

 

США офіційно заявили про вихід з Паризької кліматичної угоди

 

Держсекретар США Майк Помпео подав офіційне повідомлення до ООН про вихід Сполучених Штатів з Паризької кліматичної угоди. Глобальний пакт спрямований на боротьбу з глобальним потеплінням шляхом зменшення викидів вуглекислого газу. Як зазначив Помпео, для США Паризька угода є «несправедливим економічним тягарем». Процес виходу триватиме рік і завершиться через день після президентських виборів у США 2020 року.