Підлеглі Кожари в Москві не змогли пояснити Нємцову причину заборони в’їзду в Україну

13 Грудня 2013, 13:37

"СБУ так і не пояснила мені причини заборони на в'їзд в Україну. У посольстві України в Москві також не змогли нічого виразно сказати. Термін, протягом якого діє заборона теж, невідомий», – написав російський опозиціонер.

Втім, він вважає, що таке рішення СБУ могла прийняти після його участі в акції "Україна – ми з тобою!" біля будівлі посольства України в Москві 2 грудня.

Також, на його думку, на таке рішення могла вплинути його підтримка євроінтеграції України та Росії, зокрема, публікації з критикою українського президента Віктора Януковича, або "страх, що я виступлю на Майдані і Янукович втратить владу".

"Я дійсно збирався прийти на Майдан, оскільки захоплений мужністю і стійкістю людей, але не планував виступати. Українці і без мене розберуться, що їм робити і який шлях обрати", – пояснив Нємцов.

Як повідомлялось, 12 грудня українські прикордонники не пустили Нємцова в Україну у зв'язку з відповідним рішенням правоохоронних органів. Сам російський політик повідомив, що є рішення СБУ про заборону йому на в'їзд в Україну.