Підготовка України до проведення Євро-2012 триває у звичайному режимі

2 Травня 2012, 09:13

У Держслужбі інформацію про перенесення Євро-2012 називають перебільшенням.

При цьому, за словами Михайличенко, організатори враховують небезпеку провокацій і ймовірних форс-мажорних обставин: «Посилені заходи безпеки – обов’язкова умова таких заходів».

У свою чергу директор турніру Євро-2012 Маркіян Лубківський після засідання Виконавчого комітету УЄФА у швейцарському Ніоні заявив, що підготовка до чемпіонату триватиме у звичайному режимі, ніяких змін щодо часу чи місця проведення чемпіонату не розглядалися.

Нагадаємо, минулого тижня низка європейських високопосадовців оголосила про бойкот Євро-2012 через політичну ситуацію в Україні. Зокрема, це зробили президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, а також комісар ЄС з питань юстиції Вівіан Редінг.

Заступник міністра економіки та розвитку Німеччини Гудрун Копп запропонувала через порушення Україною демократичних стандартів провести усі матчі фіналу Євро-2012 лише у польських містах.

Представник України в ЄС, глава місії Костянтин Єлісєєв сподівається, що інформація про заклики бойкотувати Євро-2012 перебільшена, а деякі сигнали про спроби пов'язати відвідування чемпіонату з підписанням Угоди про асоціацію Україна-ЄС не сприяють конструктивному розвитку відносин.