НОВИНИ

Німецький урядовець пропонує провести усі матчі Євро-2012 в Польщі

Заступник міністра економіки та розвитку Німеччини Гудрун Копп запропонувала через порушення Україною демократичних стандартів провести усі матчі фіналу Євро-2012 лише у польських містах. Про це вона заявила німецькому виданню Westfalen-Blatt, повідомляють польські ЗМІ.

«Я за те, аби перенести зустрічі... Є ще час на те, аби перевірити, чи можна буде провести усі матчі лише у Польщі або у Польщі та іншій країні», - сказала німецький урядовець.

Копп пояснила свою позицію бажанням покарати представників української влади за порушення демократичних цінностей.

«Хто постійно порушує права людини, повинен враховувати можливі наслідки. Ми несемо за це відповідальність та повинні бойкотувати Чемпіонат Європи в Україні», - сказала вона.

Копп також закликала спортсменів разом з урядами та парламентами виступити проти порушення прав людини в Україні.

Нагадаємо, цього тижня низка європейських високопосадовців оголосила про бойкот Євро-2012 через політичну ситуацію в Україні. Зокрема, це зробили президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, а також комісар ЄС з питань юстиції Вівіан Редінг.

Представник України в ЄС, глава місії Костянтин Єлісєєв сподівається, що інформація про заклики бойкотувати Євро-2012 перебільшена, а деякі сигнали про спроби пов'язати відвідування чемпіонату з підписанням Угоди про асоціацію Україна-ЄС не сприяють конструктивному розвитку відносин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.