Учасники мітингу – активісти люстраційного й антикорупційного комітетів Майдану, представники Антикорупційного бюро України та інші – переконані, що Луцький «не має права працювати в системі освіти».
«У нас немає жодних сумнівів, що Максим Луцький буде контролювати фінансові потоки НАУ, він буде намагатися зробити все з майном та землею НАУ на власну користь», – зазначив учасник пікету, член громадської організації «Spilno.tv» Максим Прасолов. Активіст також заявив про зв’язки Луцького з колишнім міністром освіти Дмитром Табачником.
Активісти також заявили про його причетність до виділення землі, що належить університету, під приватну забудову. Водночас начальник відділу кадрів НАУ Оксана Пунда заявила, що у будинках, які зводять на території університету, працівники НАУ зможуть придбати квартири за пільговими цінами.
«А землю на цей будинок видавав ще попередній ректор Бабак – усі питання до нього. Колектив університету, студенти підтримують керівництво нашого університету – Кулика і Луцького», – запевнила вона.
Сам Луцький ситуацію поки що не прокоментував.
Нагадаємо, що до початку активної політичної кар’єри Луцький працював на посаді проректора НАУ.
У 2006 році Луцький став депутатом ВР від БЮТ, але майже одразу вступив до Партії регіонів. У 2010 році Луцький переобрався до Ради та почав працювати на керівних посадах у парламентському комітеті з питань освіти і науки.
У 2012 році Луцький як самовисуванець балотувався на посаду народного депутата України у Солом’янському районі міста Києва, але програв вибори. Згодом його призначили головою Солом’янської райдержадміністрації в місті Києві.