НОВИНИ

У ПР продовжують агітувати, роздаючи продовольчі пайки

Кандидат в депутати від Партії регіонів Максим Луцький, який закріплений за Солом'янським районом міста Києва, роздає продовольчі пайки.

В продовольчому наборі депутата: крупа гречана і пшоняна, цукор, борошно пшеничне, молоко згущене, паштет печінковий та олія соняшникова.

Весь пайок міститься в поліетиленовому кульку з надписом «Соціальна ініціатива народного депутата Максима Луцького».

Як відомо, дружина Луцького - Олена Володимирівна Савицька обіймає посаду заступника з гуманітарних питань глави Солом'янської райдержадміністрації в місті Києві.

В мережі YouTube також заявилося відео з агітацією за депутата від Партії регіонів Ірину Горіну.

Нагадаємо, раніше громадські активісти виявили, що від імені народного депутата  від Партії регіонів Максима Луцького безкоштовно поширюють ліки, на упаковці яких розміщене фото самого «регіонала» та напис «Безкоштовно від Максима Луцького». Активісти розцінили це, як прямий підкуп виборців Солом'янського району міста Києва. Луцький пояснив, що своїм портретом захищає безкоштовні ліки від недобросовісних медиків, які нібито продають ці медпрепарати.

Згодом деяким мешканцям Солом'янського району почали роздавати пляшки шампанського з портретом Луцького.

17 січня Луцький пообіцяв, що не буде розповсюджувати серед виборців продукцію зі своїм фото.

Крім цього, на початку травня у школі №49 Фрунзенського району міста Харкова активісти громадянського руху «Спільна Справа» зафіксували роздачу безкоштовних продуктових наборів виборцям. Роздача наборів здійснювалася особисто народним депутатом від Партії регіонів Іриною Горіною, яка планує балотуватись до Верховної Ради по виборчому округу в даному районі. До набору депутата окрім традиційних продуктових наборів з гречки і згущеного молока увійшли більш коштовні подарунки. Це подарункові сертифікати на 500 грн. однієї з парфумерних мереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.