Під Київрадою сталася сутичка між “Беркутом” і протестувальниками

11 Липня 2013, 09:52

О 9:00 під будівлею КМДА розпочався мітинг опозиційних сил проти засідання Київради, що заплановане на 10:00. Зібралося близько 200 протестувальників, а також до 100 бійців «Беркуту».

До будівлі намагалися потрапити депутати опозиції Віктор Чумак та Андрій Іллєнко. Однак, працівники міліції відмовлялися запускати депутатів. «Беркут» відтіснив активістів та депутатів від входу до будівлі. Виникла сутичка. Постраждали як активісти, так і бійці «Беркут».

Фото Олександра Аронця

Згодом кільком депутатам таки вдалося потрапити всередину Київради.

Наразі правоохоронці стали півколом біля входу до Київради. Мітинг відбувається на площі перед будівлею. 

Нагадаємо, 2 липня заступник  міського голови – секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення чергового пленарного засідання Київради VІ скликання 11 липня.

Опозиція вимагає проведення виборів депутатів Київради, називаючи діяльність столичної ради й голови Київської міськдержадміністрації незаконною після 2 червня.

Як повідомлялося, ВО «Свобода» анонсувала проведення акції проти засідання Київради 11 липня. Керівник прес-служби Київської міської організації партії Кирило Бабенцов повідомив, що в акції запланована участь приблизно 100-200 осіб. 

У свою чергу, партія «Батьківщина» заявила, що зробить усе, аби не допустити проведення сесії Київради 11 липня. Водночас в УДАРі заявили, що не пікетуватимуть Київраду.