Під Києвом місцеві жителі перекрили трасу через незаконну забудову зеленої зони

13 Липня 2018, 15:10

 

У селищі Гостомель Київської області місцеві жителі перекрили Варшавську трасу через незаконну забудову торгово-розважального центру у зеленій зоні поблизу житлового комплексу "Чеський двір". Про це повідомила Тижню місцева жителька Олена.

 

Так, будівництво може відбутися на земельній ділянці розміром 1,5 гектарів.

 

 

Наголошується, що у п'ятницю, 13 червня, зелену зону оточили "тітушки з охоронної фірми". З ними прийшли також люди похилого віку, які скандувала на підтримку побудови ТРЦ. 

 

 

Після розголосу даного інциденту на територію земельної ділянки приїхали журналісти і поліція. Одразу після цього, усі тітушки та бабусі покинули територію і попрямували в сторону Бучі.

 

Наразі ведуться розмови із забудовником і керівником так званої "охоронної служби".

 

За словами співрозмовниці, про майбутню забудову їм стало відомо тиждень тому. З того часу мешканці всілякими способами боролися проти забудови, оскільки хотіли зберегти на цьому місці зелену зону.

 

Зазначається, що раніше місцеві жителі подали заяву в поліцію, земельну комісію, начальнику поліції та меру міста Юрію Пилипку через незаконну забудову.

 

Водночас повідомляється, що 15 червня 2018 року до Гостомельської сільської ради звернувся Друккер Денис Віленович із заявою щодо видачі містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта будівництва. Згідно доданих до заяви документів об’єктом будівництва є двоповерховий магазин – склад загальної площі 3 400 м2 на земельній ділянці 0,6 га, яка складається з 4-х земельних ділянок приватної власності по 0,15 га кожна.

 

У свою чергу, сільська рада відзначає, що відновлювальна вартість за зелені насадження по даним земельним ділянкам була сплачена при отримані земельних ділянок у власність.

 

Крім того, мешканці подали петицію про створення лісопаркового ансамблю. Станом на 13 липня петицію підписали 328 осіб з 300 необхідних.

 

Нагадаємо, у лютому Комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала петицію щодо знесення незаконної споруди-каплиці УПЦ Московського патріархату Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці на території Національного музею історії України (НМІУ).