Пентагон вивчає територію у Польщі для військової бази “Форт Трамп” – Меттіс

25 Вересня 2018, 11:18

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки перебуває на ранній стадії вивчення території у Польщі  для потенційної постійної бази американських військ під назвою "Форт Трамп". Про це заявив глава Пентагону Джеймс Меттіс, повідомляє The Washington Examiner.

 

Зокрема, він відзначив, ніяких рішень щодо розміщення американської бази ще не було.

 

"Американські військові зараз перевіряють, які операції можуть проводитися на запропонованій Польщею території. Перше, що нам потрібно зробити, це подивитися, що пропонує Польща", – зауважив Меттіс. 

 

Крім того, міністр оборонного відомства США  наголосив, що лише після перевірки території, яку польська влада хоче виділити для будівництва американської бази, можна буде оцінити, що на ній може бути створено.

 

Раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що розглядає можливість розміщення постійної американської військової бази в Польщі.

 

Нагадаємо,  11 червня голова Бюро нацбезпеки Польщі Павел Сольох заявив, що в Польщі повинні бути постійні бази військ Сполучених Штатів Америки. 

 

16 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що ймовірність розміщення постійних військових баз США в Польщі "дуже висока".