Печерський суд спростував заяву Полякова про «статус потерпілого» від НАБУ

30 Серпня 2017, 16:37

Печерський районний суд Києва не визнавав народного депутата Максима Полякова потерпілим від дій Національного антикорупційного бюро (НАБУ) у справі про хабарництво. Про це прес-служба Печерського суду повідомила 30 серпня на сторінці в Facebook.

У повідомленні наголошується, що жодного рішення про визначення процесуального статусу Полякова як потерпілого, у кримінальному провадженні не ухвалювалось.

Рішення стосувалося зобов’язання слідчого розглянути заяву нардепа про залучення його до провадження як потерпілого.

Нагадаємо, 29 серпня Поляков заявив, що Печерський суд визнав його потерпілим у справі про хабарництво.

Як повідомлялося, 23 серпня Національне антикорупційне бюро України надягло на Полякова електронний браслет.

11 липня парламент зняв недоторканість із Полякова, але не дав згоди на його затримання і арешт. 21 липня суд зобов'язав Полякова сплатити 300 тис. грн застави, здати закордонного паспорта і носити електронний браслет.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.