Павло Жебрівський: Донецька ВЦА недоукомплектована кадрами на майже 50%

2 Лютого 2017, 11:50

Очільник Донецької області Павло Жебрівський розповів в інтерв’ю Тижню, що на сьогодні Донецька обласна військово-цивільна адміністрація заповнена кадрами трохи більша ніж 50%, хоча щодня оголошується конкурс на заміщення тих чи інших вакансій.

«На жаль, сьогодні Донецьку та Луганську області міряють за зразком Дніпропетровської, Харківської. А я їм кажу: ви візьміть і з кожної області заберіть обласний центр. З проектними інститутами, з кадрами, з бюрократією (у хорошому сенсі). У мене сьогодні заповненість кадрами трохи більша ніж 50%. Щотижня оголошується конкурс на заміщення тих чи інших вакансій. Але тут просто болото. Припустімо, управління децентралізації. Приходять люди, які не знають, що таке децентралізація, які територіальні громади в нас утворені, які мають об’єднуватися. А що вміють? Тільки на телефонні дзвінки відповідати», — сказав він.

За словами Жебрівського, коли він став очільником Донецької ВЦА мінімальна зарплата становила 1,3 тис. грн. На руки видавалося близько 2,5 тис. грн із надбавками. Тепер рівень мінімальної зарплати рядового працівника зріс до 7 тис. грн на руки. Керівник департаменту сьогодні тут отримує близько 20–25 тис. на руки. Проте проблема полягає в тому, що у Краматорську просто немає бюрократії.

«Тут, у Краматорську, просто немає бюрократії. Підготовка хорошого бюрократа — щонайменше п’ять років. Начальника — довше. А тут 200-тисячне місто. Є хороші інженери, технарі. А кадрів для адміністрації немає. А якщо людина приїжджає з Києва чи Львова, то їй уже така зарплата не підходить. Бо треба ще квартиру винаймати, залишати рідне місто або постійно витрачатися на дорогу. Тут, у Краматорську, не курорт», — розповів очільник Донеччини.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»