Парубій доручив терміново розглянути законопроект про створення Антикорупційного суду

19 Червня 2018, 12:27

Голова Верховної Ради Андрій Парубій спрямував проект закону №8497 "Про утворення Вищого антикорупційного суду" до комітету з питань правової політики з дорученням розглянути терміново. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради у вівторок, 19 червня. 

 

Парубій зазначив, що він невідкладно спрямував проект закону №8497 до Комітету з питань правової політики з дорученням терміново розглянути та висловив сподівання, що він буде включений до порядку денного.

 

«Завтра на комітеті відбудеться розгляд, і у четвер ми матимемо змогу ухвалити цей закон, щоб ще цього року антикорупційний суд запрацював. Це наше зобов’язання, це продовження нашої роботи зі створення Антикорупційного суду, – сказав Голова Верховної Ради. – Закон не складний, не об’ємний, тому сподіваюсь, що буде така ж підтримка залу по цьому закону, як і під час розгляду базового закону про Вищий антикорупційний суд».

 

Голова Парламенту також повідомив, що першим блоком будуть розглянуті питання щодо розвитку культури.

 

Нагадаємо, 19 червня президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду".