НОВИНИ

Порошенко вніс як невідкладний законопроект про утворення Антикорупційного суду

Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду Парламенту.

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду". Про це йдеться у повідомлені на сайті Адміністрації президента у вівторок, 19 червня. 

 

Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду Парламенту відповідно до ст. 93 та ч. 2 ст. 125 Конституції України. 

 

Повідомляється, що мета проекту закону - виконання вимог Конституції України, Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" та Закону України "Про судоустрій і статус суддів" для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду.

 

Доповідатиме законопроект під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов.

 

Нагадаємо, 18 червня Вища рада правосуддя (ВРП) підтримала законопроект щодо створення Вищого антикорупційного суду.

 

14 червня президент Петро Порошенко направив до ВРП закон "Про створення Вищого антикорупційного суду".

 

Як повідомлялося, 14 червня набув чинності закон "Про Вищий антикорупційний суд", однак частина розділу "Прикінцеві та перехідні положення" набуде чинності з дня початку роботи суду.

 

11 червня президент Петро Порошенко підписав закон "Про Вищий антикорупційний суд"

 

Додамо, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні підтримала президентський законопроект №7440 Про Вищий антикорупційний суд. За дане рішення проголосували 317 народних депутатів зі 226 необхідних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.