Партії регіонів загрожує електоральна катастрофа

3 Березня 2012, 10:27

Автор відзначає, що ситуація ще більше погіршиться, коли опозиціонери отримають можливість агітувати проти партії влади в регіонах, коли вони зможуть хоча б у рамках своєї квоти виступати на телебаченні – місцевому та центральному, коли вони проводитимуть кампанію «від дверей до дверей».

Перші симптоми того, що станеться, можна було спостерігати під час довиборів у органи місцевого самоврядування у Київській, Вінницькій, Житомирській областях.

«Влада або з тріском програє, або змушена буде задіяти «мукачівський» сценарій. Отже, пошук прийнятної «стратегії успіху» для Банкової є актуальним як ніколи», – пише автор.

Він відзначає, що в даній ситуації найоптимальнішим сценарієм для влади є перенесення виборів на 2015 рік, про що час від часу відбуваються санкціоновані самою ж владою витоки інформації.

«Але такий розвиток подій є одночасно і найнебезпечнішим для Банкової, оскільки може мати одразу два катастрофічні для неї наслідки – жорстку реакцію Заходу (до запровадження санкцій) та соціально-політичний вибух в країні (оскільки в такий спосіб населення позбавлять можливості легітимно змінити ситуацію в Україні)», – пише автор.

Детальніше про це читайте у статті «Влада готує удар по об’єднаній опозиції»