НОВИНИ

Литвин не виключає можливості введення санкцій проти України

Спікер парламенту Володимир Литвин не виключив, що ПАРЄ може ввести санкції проти України. Про це він заявив під час своєї промови у Верховній Раді.

"Верховна Рада має відповідально поставитися до рекомендацій на нашу адресу європейських структур, включаючи останню резолюцію ПАРЄ", - сказав він.

Спікер підкреслив, що парламентаріїв має мобілізувати той факт, що за останній час змінилася тональність документів стосовно України - із заохочення й рекомендацій на вимоги. У зв'язку із цим він висловив побоювання про неминучість санкцій стосовно України.

"Особисто в мене є відчуття запрограмованості наступного кроку - санкцій. Тому що виконати все в короткий строк, а тим більше внести зміни в Конституцію, доволі проблематично", - сказав він.

Литвин закликав депутатів не допустити падіння авторитету держави й не допустити її ізоляції. Також він закликав не допустити скорочення значення державного суверенітету. Для цього він вважає за необхідне відмовитися від внутрішніх протистоянь.

Нагадаємо, раніше глава представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що не має інформації про те, що з боку країн-членів ЄС наразі обговорюється питання введення санкцій проти України.

У резолюції 26 січня ПАРЄ рекомендувала Україні зняти обвинувачення в перевищенні влади й зловживанні владою з колишніх вищих чиновників і забезпечити їхню участь у виборах Верховної Ради. При цьому ПАРЄ додала пункт про можливість застосування санкцій проти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.