Опозиціонери і влада Москви погодили місце проведення акції 5 березня

1 Березня 2012, 18:35

Про це сьогодні повідомив, зокрема, координатор руху «Лівий фронт» Сергій Удальцов.

"Домовилися з мерією про проведення мітингу з 19:00 до 20:00 в Новопушкінському сквері. При великому скупченні народу влада згодна перекрити рух по Тверській вулиці", – заявив Удальцов.

"Я вважаю, що це прийнятний варіант, оскільки це досить престижне місце в центрі Москви. Ми вже зателефонували з іншими членами оргкомітету, вони погодилися з таким рішенням", – сказав опозиціонер.

Він зазначив, що пропозиція опозиції провести мітинг на Манежній площі не знайшла розуміння у представників міської адміністрації. "Інші варіанти ми не стали пропонувати, оскільки це призвело б до ескалації конфлікту", – сказав Удальцов.

Заступник мера Москви Олександр Горбенко підтвердив, що місце проведення акції опзиції узгоджене, і заявив, що при необхідності, у разі великого скупчення людей влада буде готова обмежити рух автотранспорту по Тверській вулиці.

За його словами, документ про узгодження мітингу вже підписали двоє з семи заявників: Сергій Пархоменко та Анастасія Удальцова.

У заявці на мітинг 5 березня вказані 10 тис людей.

Нагадаємо, раніше опозиція наполягала на тому, щоб їй дозволили провести акцію на Манежній або Луб'янській площаді.

Як повідомлялося, опозиція також подала заявки на проведення в Москві мітингів після президентських виборів – 8, 9 і 10 березня.