«Я навіть знаю суми, від 200 до 500 гривень у день вони отримують. Як правило, це люди, які займаються спортивними єдиноборствами, фізично міцні. Вони готові спричинити мітингувальникам тілесні ушкодження. Вони виступають, як провокатори, щоб спровокувати людей проти міліції. А потім під час цих потасовок вступає у дію міліція і затримує мітингувальників, а не цих «ті тушок. Це надзвичайно небезпечно», – зазначив Ярема.
Він радить під час провокацій знімати усе на відео, фотографувати та звертатися до міліції.
«Вони бояться публічності. Як правило, вони у капюшонах, ховають свої обличчя, тому їх потрібно максимально фіксувати», – пояснив Ярема.
Як повідомлялось, увечері 24 листопада під Кабміном сталися сутички між мітингувальниками та співробітниками «Беркута», був застосований перцевий газ. З відео видно, що побіля кордону міліції стояли люди, які атакували учасників мітингу, а потім ховалися за «Беркут».
Нагадаємо, 24 листопада у Києві понад 100 тисяч людей взяли участь народному віче «За європейську Україну!». Опозиція оголосила проведення на Європейській площі безстрокової акції на підтримку євроінтеграції України. Перед Українським домом встановили намети.
Євромайдан у Києві триває з 21 листопада після розпородження Кабміну про призупинення підписання угоди про асоціацію з ЄС. Протести охопили й інші регіони України. Періодично між мітингувальниками і міліціонерами відбувалися сутички.