Опозиціонер: автор мовного закону вже не знає на кого кидатися зі своїм «язиком»

9 Листопада 2012, 12:44

«У мене таке враження, що Колесніченко пустився берега. Я розумію, що можна мати позицію, і ця позиція може подобатися, чи не подобатися комусь. Це нормально. Це такий елемент людського співжиття. Але ті червоні лінії, які ця людина (Колесніченко – Ред) переступає раз за разом, мене просто навіть не дивують. Це перетворюється в якусь норму його поведінки», – наголосив він.

Яворівський нагадав, що раніше Колесніченко вже робив зауваження президенту щодо того, чому президент не дбає про те, щоби виконувати його і Сергія Ківалова закон.

«Але там наскільки я розумію, це саме його закон (Колесніченка), бо Ківалов — це такий собі присяжний кінь. Коли двоє коней запряжені, третій, присяжний, біжить поряд про всяк випадок, щоби його десь колись використати. Колесніченко робить зауваження губернаторам і хоче притягнути їх до відповідальності за те, що вони не виконують цей його закон. Взагалі, поведінка його і його сателітів неприйнятна», – підкреслив Яворівський.

Він додав: «Коли вони приймали закон, то говорили про те, що він спрямований на підтримку мов національних меншин, але ж пам'ятаєте фразу Чечетова, який сказав «ми ж не будем ради кучки людей» вводити другу регіональну мову. Тому все це побудовано на фальші, на брехні, на лукавстві, на озлобленості на нашу Україну. І зараз ця вимога Колесніченка знову це демонструє».

За словами Яворівського, у нього сладається враження враження, що Колесніченка «вже настільки проплачують, що постійно вимагають від нього за ці гроші відпрацьовувати».

«Ввін вже не знає на кого кидатися. І раптом він знайшов ще один суб'єкт, який просто на просто виконує свою функцію, Через те я не здивуюся, якщо ви мені завтра чи після завтра скажете, що Колесніченко має претензії до ООН, що вона не виконує його вказівки», – зауважив нардеп.

Як повідомлялось, нещодавно Колесніченко звернувся до Нацкомісії з держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) з проханням позбавити ліцензії ТОВ "Інтертелеком" у зв'язку з порушенням компанією закону "Про основи державної мовної політики".

Нагадаємо, 8 серпня Віктор Янукович підписав закон «Про основи державної мовної політики», а також доручив Кабінету міністрів створити робочу групу для розробки пропозицій щодо вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні. Закон зміцнює позиції російської та мов інших національних меншин в регіонах, де їх чисельність 10% і вище.

У жовтні Венеціанська комісія повідомила, що попри на очікування ЄС, не отримувала від Києва запит на проведення оцінки вже ухваленого Закону «Про засади державної мовної політики».

Читайте також: Мовна політика по-пацанськи