Опозиція пропонує для наповнення бюджету-2014 розпродати резиденції Януковича та держдачі у Конча-Заспі

19 Грудня 2013, 08:43

"Вони (парламентська більшість – Ред.), хочуть прийняти закон, який ми не бачили взагалі, тобто завтра поставити на голосування сотні мільярдів гривень, і поділити їх за 15 хвилин як вигідно Януковичу і Партії регіонів. Ми готові розглянути цей закон, але у нас є ключова вимога – покажіть його… ми готові його розглядати за повною процедурою – це два тижні для такого законопроекту", – сказав Яценюк.

Політик підкреслив, що лідери опозиції будуть інформувати учасників акції на Майдані про хід роботи над проектом держбюджету.

"Ми будемо пропонувати в законі про держбюджет, перше: продати всі державні резиденції, які є у президента", – сказав Яценюк і присутні на Майдані зустріли цю пропозицію оплесками.

За словами політика, опозиція також планує запропонувати виставити на аукціон державні дачі в "Конча -Заспі".

«У цьому заповіднику проживають колишні і діючі голови Верховної Ради… там проживають прем'єри, президенти. Вони не сплачують комунальні платежі, не платять за прибирання території, не платять податок на землю.. вони живуть там, як в Раю, тому другим пунктом ми вимагаємо – на аукціон продаж Конча- Заспи… наше третє завдання – скоротити витрати на непомірний державний апарат", – наголосив Яценюк.
Як повідомлялось, опозиція вимагає зробити наступний тиждень пленарним, щоб розглянути проект державного бюджету на 2014 рік за повною процедурою.

У Партії регіонів не виключають, що документ прийматимуть за скороченою процедурою. Регіонали також не приховують, що російські гроші підуть на виборчу кампанію-2015.

Вчора ввечері проект бюджету-2014 так і не надійшов до Ради, оскільки уряд продовжував над ним працювати.

Раніше перший заступник глави Адміністрації президента України Ірина Акімова повідомила, що Кабінет міністрів України попередньо схвалив проект державного бюджету на 2014 рік.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду 18 грудня заявив, що домовленості Віктора Януковича та Владіміра Путіна дозволили уряду розробити реалістичний і збалансований проект держбюджету на 2014 рік.

Читайте також: На Банковій засекретили інформацію про пільговиків з Конча-Заспи