НОВИНИ

У ПР не приховують, що російські гроші підуть на виборчу кампанію-2015

У Партії регіонів прогнозують прийняття бюджету до кінця поточного тижня. Про це заявив журналістам у середу голова регламентного комітету Володимир Макеєнко.

Він послався на заяву опозиції, яка пообіцяла розблокувати Раду для ухвалення державного кошторису, і сказав, що у депутатів для його прийняття є "четвер, п’ятниця, в разі необхідності можна буде додати суботу".

"У нас є базові дані, є ціна на газ, є курс гривні до долара, на який ми подивимося і зрозуміємо, чи бігти нам до ларьків, чи не бігти", - сказав він.

"У бюджеті будуть соціальні статті, а тому з таким бюджетом ми чудово увійдемо і в новий рік, і, вибачте, у передвиборчу кампанію", - додав він.

На питання про те, що уряд лише у четвер збирається внести бюджет, а його розгляд вимагає часу, Макеєнко відповів: "Ми його дивилися з вересня місяця. І в разі необхідності зробимо перерву в засіданнях".

"Чого тягнути? Все вже і так ясно", - додав він.

Нагадаємо, спікер Володимир Рибак повідомив, що Рада планує 19 грудня розглянути проект бюджету на наступний рік.

На початку грудня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Київ і Москва протягом двох тижнів проведуть переговори, які дозволять Україні закласти нормативи під бюджет України на 2014 рік.

 17 грудня в Москві під керівництвом президентів Владіміра Путіна і Віктора Януковича відбулося засідання російсько-української міждержавної комісії. У результаті був підписаний пакет з 14 документів.

Зокрема, російський Газпром і Нафтогаз України підписали доповнення до газового контракту 2009 року, згідно з яким вартість газу для України знизиться з $410 до $268,5 за тисячу кубометрів. Доповнення передбачають, що Газпром щоквартально переглядатиме ціну на газ для України.

Експерти відзначають, що надана Газпромом знижка на газ, при всій вигідності для України, грає на руку і Росії, оскільки дозволить збільшити обсяг продажів палива.

Російський уряд також розмістить частину свого Фонду національного добробуту в розмірі $ 15 млрд. у цінних паперах українського уряду.

Що тепер повинен Київ Путіну в обмін - сторони не повідомили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.