Опозиція попередила, що регіоналів і Рибака завтра в Раду не пустить

5 Грудня 2013, 11:23

Відповідаючи на зауваження журналістів про те, що опозиція і Партія регіонів досягли мовчазної згоди у питанні блокування засідання таким чином, що спікер Володимир Рибак відкриває і закриває засідання, що не створює умов для 30-денного блокування, що дає можливість розпустити ВР, Яценюк сказав: "Добре, що ви мені це сказали. Значить, завтра навіть Рибак не вийде".

У свою чергу глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що "представники опозиції не прийшли на нараду" в кабінеті у спікера парламенту Володимира Рибака.

"Я так розумію, що вони зробили ставку на нагнітання ситуації в державі. І в моєму розумінні це безвідповідально і перед державою і перед людьми", – уточнив Єфремов.

Нагадаємо, вчора і сьогодні спікер Рибак відкривав засідання Ради і одразу ж закривав його через блокування трибуни депутатами від опозиції.

Опозиція заявила, що блокуватиме роботу Ради, вимагаючи від президента Януковича звільнити уряд Азарова своїм указом та призначити дострокові парламентські та президентські вибори.

Тим часом у Партії регіонів не виключають проведення засідання парламенту поза стінами Верховної Ради у разі блокування її роботи.