НОВИНИ

Опозиція оголосила план дій, якщо Рада провалить відставку уряду Азарова

Опозиція вимагатиме від президента Віктора Януковича звільнити уряд Азарова своїм указом, у випадку якщо сьогодні Верховній Раді не вдасться це зробити самій. Про це з трибуни парламенту заявив лідер фракції «Батьківщини» Арсеній Яценюк перед голосуванням за питання про висловлення недовіри Кабміну.

За його словами, опозиція також вимагатиме дострокових президентських та парламентських виборів.

«У тому випадку, якщо в парламенті не буде проголосоване рішення про відставку прем’єр-міністра Азарова і всього складу Кабміну, ми йдемо з вимогою до Адміністрації президента Віктора Януковича відправити указом Януковича у відставку уряд Азарова і оголосити дострокові президентські і парламентські вибори. І ми заблокуємо депутатами приміщення Верховної Ради», – зазначив він.

Яценюк також заявив, що усі депутати, які не проголосують сьогодні за відставку Кабміну, нестимуть відповідальність за останні події в країні.

«Якщо ви (Партія регіонів. – Ред.) не проголосуєте за відставку уряду Азарова, ви персонально разом з ними несенете відповідальність за кров дітей на Майдані, за економічну катастрофу в країні і продаж України іншій іноземній державі", - додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада повинна сьогодні розглянути питання про відставку уряду, у зв'язку з силовим розгоном Євромайдану в ніч на 30 листопада. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.