Опозиція підозрює, що Азаров у Санкт-Петербурзі підписав чисті бланки

25 Жовтня 2011, 17:23

У зв’язку з цим партія вимагає негайно оприлюднити Угоди про зону вільної торгівлі СНД, підписану прем’єр-міністром Миколою Азаровим 18 жовтня в Росії.

За словами лідера партії В’ячеслава Кириленка, він направив депутатський запит на ім’я Азарова з вимогою негайно надати текст Угоди про зону вільної торгівлі СНД.

«Минув тиждень з моменту підписання Угоди про зону вільної торгівлі СНД. І за цей час ні Комітет закордонних справ Верховної Ради, ні експерти, ні економісти не бачили текст Угоди, Складається враження, що Азаров підписав чисті бланки, на яких зараз від імені України пишеться якийсь документ», зазначив політик.

Він наголосив, що підписуючи такий важливий документ, уряд не провів жодного експертного чи громадського обговорення цієї Угоди.

«Азаров і компанія весь час говорять про те, яке це буде благо для України. Але я їм хочу нагадати, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці, тим більше, якщо цей сир кремлівський», – сказав лідер партії.

На його переконання, «приховування тексту Угоду про створення зони вільної торгівлі СНД від українців, свідчить, що влада в черговий раз пішла на здачу національних інтересів».

Як повідомлялось, експерти вважають, що створення зони вільної торгівлі із країнами СНД може стати першим кроком до втягнення України в Митний союз.

Нагадаємо, 18 жовтня Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Молдова й Таджикистан підписали угоду про створення зони вільної торгівлі.