НОВИНИ

У Санкт-Петербурзі прем’єри країн СНД отримали несподіваний результат

Ми несподівано для себе в результаті довгих, можна навіть сказати гострих переговорів, домовилися про підписання сьогодні договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД. Про це заявив голова уряду РФ Володимир Путін, відкриваючи засідання Ради голів урядів держав - учасниць СНД у розширеному складі.

Путін звернув увагу на те, що за перше півріччя 2011 року товарообіг у рамках СНД збільшився на 48% і становив $134 млрд.

Очільник уряду Росії відзначив, що 1994 року підписаний договір про зону вільної торгівлі, однак не всі країни, включаючи РФ, ратифікували цей документ.

«Він фактично не працював. І якщо ми такими темпами розвиваємося сьогодні, фактично, не маючи договору про зону вільної торгівлі, то можна було б собі припустити, як і якими темпами зростав би наш товарообіг, якби така зона вільної торгівлі у нас працювала», - додав Путін .

За його словами, голови урядів в результаті довгих дискусій «прийшли до досить несподіваного для них самих результату».

Також Путін зазначив, що текст договору був дещо змінений і остаточно узгоджений.

Наразі не відомо про те, в якій формі Україна приєдналася до цього договору, підхід прем'єр-міністра України Миколи Азарова до журналістів очікується пізніше.

Нагадаємо, сьогодні у Донецьку відбулася зустріч президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмітрія Мєдвєдєва, які беруть візьмуть в роботі другого Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму «Науково-технічна співпраця регіонів і міжрегіональна виробнича кооперація».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.