Опозиція озвучила три вимоги до влади

13 Березня 2012, 10:47

Мартиненко підкреслив, що опозиція пропонує владі вихід з політичної та економічної безвиході, в якій опинилася країна, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Потрібно негайно припинити політичні переслідування, звільнити Юлію Тимошенко і Юрія Луценка, забезпечити їхню участь у виборах", – підкреслив Мартиненко.

На думку депутата, "тільки це дозволить підписати угоду про асоціацію з ЄС, включно із зоною вільної торгівлі".

Крім того, за його словами, необхідно "терміново подати до міжнародного суду на Газпром і зменшити ціну на газ цивілізованим способом".

"Потрібно прийняти підготовлені опозицією першочергові соціально-економічні законопроекти, які вже неодноразово провалювала парламентська більшість, зокрема зміни до Податкового кодексу, які стимулюють розвиток підприємництва та створення робочих місць, збільшення пенсій і так далі", – переконаний політик.

"Саме це буде тестом для влади, а не копійчані подачки народу перед виборами", – сказав він.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович запропонував нові соціальні ініціативи, серед яких, зокрема, збільшення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни та інвалідам праці в 2012 році. Крім того, Янукович доручив уряду із травня провести перерахунок пенсій.

Читайте також: 11 недореформ Януковича