Опозиція готова у вівторок проголосувати за законопроект Лабунської

1 Листопада 2013, 14:12

Яценюк повідомив, що законопроект  Лабунської готові підтримати всі три опозиційні фракції.  "Ми підтримаємо законопроект Лабунської. Це позиція трьох опозиційних фракцій. Ми вже провели консультації з цього приводу", – сказав Яценюк.

Яценюк вказав, що опозиція наполягає, щоб профільний комітет розглянув цей документ вже у понеділок на своєму засіданні, щоб у вівторок документ був прийнятий.

Політик заявив, що звернувся до президента Віктора Януковича, "щоб він дав вказівку своїй фракції і партії підтримати цей законопроект". Також  він наголосив, що опозиція також вимагає від президента негайно підписати цей закон після цього ухвалення.  

В той же час голова політради Олександр Турчинов сказав, що  опозиція готова підтримати цей законопроект без жодних змін. "Ми погодимося лише на зміни, якщо вони будуть внесені нашими європейськими партнерами", – додав Турчинов.

Лідери "Батьківщині" також заявили, що опозиція наразі не наполягатиме на розгляді законопроекту, який подали лідери трьох опозиційних фракцій, що передбачав індивідуальну амністію для  Тимошенко. 

Нагадаємо, місія Патріка Кокса та Олександра Кваснєвського заявила, що «законопроект Лабунської – краща основа, на якій потрібно створювати і шукати консенсус між проурядовими та опозиційними партіями».

Законопроект Лабунської дозволяє виїзд на лікування за кордон тих засуджених, які перебували в стаціонарі як мінімум 365 днів, проте лікування не привело до їх одужання. Дозвіл на виїзд в кожному конкретному випадку дає суду на підставі подання пенітенціарної служби.

Законопроект має розглянути Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради 4 листопада.