Одного з підозрюваних у “справі про сніжки” випустили під підписку (документ)

19 Червня 2013, 16:58

Відповідна ухвала Шевченківського райсуду є у розпорядженні Тиждень.ua.

 

На думку судді, закидання сніжками народних депутатів є «хуліганством та насильством» по відношенню до них. Постраждалим народним обранцям – це Ірина Горіна, Юлія Льовочкина та Іван Фурсін – був «спричинений фізичний біль». Як відомо, раніше прзівище Фурсіна раніше у цій справі не фігурувало.

Підозрюваним у цій справі інкримінують ч.2 ст. 296 КК України – хуліганські дії, вчинені групою осіб (обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 4 років) та ч. 2 ст. 346 КК України – погроза або насильство щодо державного діяча.

Дії, передбачені ч.2 ст. 346 – умисне заподіяння особам, зазначеним в частині першій цієї статті, середньої тяжкості тілесних ушкоджень чи легких тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв'язку з іх державною або громадською діяльністю – караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

Як вдалося з’ясувати Тиждень.ua, до «підвищення» суддя Циктіч працював у Ясинуватському міськрайонному суді Донецької області, де розглядав справи про заборгованності власників квартир за послуги ЖКГ тощо.

Нагадаємо, 2 квітня біля стін Верховної Ради відбулася акція з вимогою призначити дату виборів київського мера і депутатів Київради. Після акції невідомі закидали сніжками кількох народних депутатів.

Прес-секретар «Свободи», народний депутат Юрій Сиротюк 18 квітня повідомив, що у справі про сніжки міліція запросила на допит вже понад сотню осіб.

За фактом хуліганських дій стосовно народного депутата столична міліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) і ч. 2 ст. 346 КК України (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча).

У травні київська міліція оприлюднила фото трьох підозрюваних в киданні сніжками в народних депутатів біля будівлі Верховної Ради після акції протесту 2 квітня.