НОВИНИ

Регіоналки скаржаться, що протестувальники закидали їх льодом та землею

Депутат Партії регіонів Ірина Горіна заявила, що після закриття вечірнього засідання Ради люди, які були на мітингу, закидали її та інших жінок-депутатів, землею і льодом.

За її словами, після засідання Верховної Ради, вона зібралася пройти пішки до комітету, на вулицю Садову, в цей час "підбігли люди, які були на мітингу".

"І було б все непогано, якби вони вигукували якісь претензії, говорили те, що вони думають. Тобто вони почали хапати нас за руки, і після того, як ми рушили далі, вони стали кидати нам в спину не сніжки, вони стали кидати в нас брили льоду і шматки землі", - заявила вона.

"Мені по голові заїхали великим шматком землі - і у мене велика шишка і подряпина. Я одразу поїхала додому", - додала Горіна.

"Але сенс в тому, що дві камери знімали це, і було видно, чим в нас кидали. Це було протягом усього шматка дороги від Грушевського до Інститутської. І насправді (була) величезна брила льоду, яка потрапила і в спину, це були не сніжки", - заявила депутат.

Вона зазначила, що звернеться до правоохоронців із заявою про хуліганство, а також попросить телеканали, які знімали інцидент, надати відео.

"Немає значення, народний депутат або інша людина... у мене маленька дитина, мене могли вбити, якби ця брила льоду потрапила б мені не по спині, а по голові", - додала Горіна.

Крім того, за словами депутата, "регіоналка" Юлія Льовочкіна була поруч і також постраждала.

Водночас, за повідомленням 5 каналу, журналісти якого знімали подію, постраждали також депутатка від ПР Ірина Бережна та радниця президента Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, сьогодні під Верховною Радою зібралося приблизно п’ять тисяч людей на мітинг від опозиції, на якому вимагали призначити вибори мера у місті Києві.

Згодом, коли в засіданні Ради оголосили перерву, так і не розглянувши питання виборів, поблизу парламенту виникли сутички. Протестувальники вимагали, щоб депутати повернулися до розгляду питання про призначення виборів у Києві. Коли ж депутати намагалися вийти з території Ради протестувальники з криками заганяли їх назад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.