ОБСЄ: росіяни продовжують вивозити вугілля з Луганщини

5 Листопада 2014, 21:11

Представники Спеціальної спостережної місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ), які базуються на російських прикордонних пунктах пропуску “Гукове” та “Донецьк” у Ростовській області, повідомляють, що вантажівки продовжують перевозити вугілля з Луганської області до Росії. Про це йдеться у щотижневому звіті місії.

"Місія спостерігала за тим, як велика кількість вантажівок продовжувала перевозити вугілля з Луганської області в Російську Федерацію", – сказано в звіті.

При цьому зазначається, що, як повідомлялося, раніше, спостерігачі бачили, як російські митники перевіряли, чи були вантажівки пустими, коли в'їжджали на територію України.

Як повідомлялося, терористи, які орудують на Донбасі, продовжують вивозити українське вугілля до Росії. Зокрема, спостерігачі ОБСЄ щодня фіксують конвої з вантажівками.

Крім того, за даними міліції, з шахт «Червонопартизанська» та «Харківська», які входять в «ДТЕК Свердловантрацит», бойовики вже вивезли понад 500 тонн вугілля.

Разом з тим, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявив, що Україна не веде переговорів щодо закупівлі вугілля з терористами так званих «ДНР» та «ЛНР».