НОВИНИ

У Луганську бойовики пограбували два заводи й вивезли обладнання

З шахт «Червонопартизанська» та «Харківська», які входять в «ДТЕК Свердловантрацит», бойовики вже вивезли понад 500 тонн вугілля.

Бойовики демонтували та вивезли в Росію обладнання з двох заводів в Луганській області. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Луганській області.

«Було демонтовано та вивезено обладнання з Луганського заводу електронного машинобудування «Машзавод-100», на якому розроблялася та виготовляється обладнання для виробництва монокристалів сапфіра, кремнію та інших твердих і надтвердих монокристалів», - розповіли в міліції.

Також терористи демонтували та вивезли обладнання з заводу «Юність» у Краснодоні, який спеціалізувався на виробництві спеціалізованої продукції для ракетобудівної та аерокосмічної промисловості.

Крім того, за даними міліції, з шахт «Червонопартизанська» та «Харківська», які входять в «ДТЕК Свердловантрацит», бойовики вже вивезли понад 500 тонн вугілля.

«За попередньою інформацією викрадене промислове обладнання та українське вугілля бойовиками вивозиться на територію Російської Федерації», - зазначили в МВС.

Як повідомлялось, у вересні з заводу в окупованому терористами "ДНР" Сніжному вивезли до РФ унікальні штампи-лекала, які визначають точність виробництва лопаток для авіатурбін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.