Обшуки в Бахчисараї та карантин через коронавірус. Головне за 11 березня

11 Березня 2020, 19:58

В Україні через коронавірус оголосили карантин

 

 

Кабінет міністів із 12 березня вводить тритижневий карантин в Україні у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції. Кабміном запропонував обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

 

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

 

У світі оголосили пандемію коронавірусу — ВООЗ

 

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила про пандемію коронавірусу у світі.  У ВООЗ зазначили, що стурбовані поширенням коронавірусу у світі та тривожним рівнем бездіяльності.

У Бахчисараї проводили масові обшуки в кримських татар

 

У Бахчисараї відбулися обшуки у щонайменше сімох кримських татар. Прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 162 ККУ.  Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговою хвилею незаконних обшуків і затримань кримських татар у Бахчисарайському районі. 

 

Нині відомо про незаконні затримання щонайменше чотирьох українців – Амета Сулейманова, Сейтумера Сейтумерова, Османа Сейтумерова та Рустема Сейтмеметова.

Справа Гандзюк. Болгарія винесла рішення про екстрадицію Левіна

 

Суд Республіки Болгарія залишив у силі рішення суду першої інстанції про видачу в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності Олексія Левіна, якого підозрюють у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк.