Обмін полоненими між Україною і Росією відкладається до наступного тижня – ЗМІ

30 Серпня 2019, 11:48

Обмін утримуваними особами між Україною та Російською Федерацією відкладається до наступного тижня. Про це Радіо Свобода повідомили у п'ятницю, 30 серпня, джерела в українських правоохоронних органах, коментуючи повідомлення чиновників, ретрансльовані в засобах інформації.

 

Крім того, про те, що обмін може відбутися наступного тижня, повідомив раніше український адвокат кількох громадян Росії Валентин Рибін. Він сказав, що його підзахисні все ще перебувають у СІЗО в Україні, а можливою датою обміну назвав вівторок, 3 вересня.

 

Раніше адвокат Микола Полозов заявив, що захисники військовополонених українських моряків не коментують ситуацію щодо ймовірного обміну утримуваними особами між Україною і Росією, поки не будуть підтверджені всі факти. 

 

Нагадаємо, у ніч на 30 серпня родичі одного з незаконно утримуваних в Росії українських моряків заявили, що в рамках російсько-українського обміну їх вже доставили з Росії до Києва.

 

Водночас в Офісі президента України Володимира Зеленського вранці в п’ятницю повідомили, що процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває, а інформація про його завершення не відповідає дійсності. 

 

Уранці 30 серпня колишній нардеп Мустафа Найєм опублікував список українських громадян, яких в рамках обміну полоненими готують до передачі Києву.