НОВИНИ

Російський адвокат заперечив виліт літаків з утримуваними особами до Києва

За словами Рибіна, усі громадяни РФ, а також громадяни України, які планують взяти участь в обміні, перебувають хто в пункті збору, а хто в місцях попереднього ув'язнення, або відбування покарання.

Адвокат росіян, які перебувають в Україні, Валентин Рибін стверджує, що літаки з утримуваними особами в Росії та Україні станом на 9.00 п’ятниці ще не вилетіли для обміну.

 

"Станом на сьогодні (30 серпня, - Ред.), на 9-ту годину, я в Полтаві, ніхто нікуди не летить. Усі громадяни Російської Федерації, а також громадяни України, які планують взяти участь в обміні, перебувають хто в пункті збору, а хто в місцях попереднього ув'язнення, або відбування покарання", - сказав Рибін у своєму відеозверненні на сторінці у Facebook у п'ятницю вранці.

 

Адвокат також закликав не поширювати недостовірної інформації і наголосив, що "з Росії до Києва жоден літак не вилітав".

 

 

Нагадаємо, у ніч на 30 серпня родичі одного з незаконно утримуваних в Росії українських моряків заявили, що в рамках російсько-українського обміну їх вже доставили з Росії до Києва.

 

Водночас в Офісі президента України Володимира Зеленського вранці в п’ятницю повідомили, що процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває, а інформація про його завершення не відповідає дійсності. 

 

Уранці 30 серпня колишній нардеп Мустафа Найєм опублікував список українських громадян, яких в рамках обміну полоненими готують до передачі Києву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.