Нове керівництво ТВі оголосило, що відмовляється від брудних телеформатів

24 Квітня 2013, 10:43

«З сьогоднішнього дня, 24 квітня, канал ТВі вирішив відмовитися від трансляції у нічному ефірі еротичних вікторин "Клуб еротики" та "КлубНічки", які повернуло в ефір попереднє керівництво і які викликали відторгнення та несприйняття значної частини глядацької аудиторії», – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, телеканал ТВі також вирішив від видання в ефір під час трансляції програм власного виробництва СМСчатів, «які нерідко ставали майданчиком для взаємних образ та брутальних сварок між анонімними дописувачами».

«Ми впровадимо нові інтерактивні технології спілкування з глядачами, проте бруду, закамуфльованого під сумнівні засоби заробітку, в ефірі нашого каналу бути не повинно», – заявив директор ТВі Артем Шевченко.  

Нагадаємо, 23 квітня на офіційному сайті ТВі з'явилась інформація, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. У повідомленні також вказувалось, що новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.

Одночасно генеральний директор ТВі Наталія Катеринчук повідомила, що інформація про зміну керівництва каналу не відповідає дійсності, а власник ТВі Костянтин Кагаловський заявив про рейдерське захоплення каналу «за допомогою силових структур». Він заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії.

Частина колективу ТВі оголосила страйк: до з’ясування ситуації зі справжнім власником журналісти телеканалу відмовляються виходити в ефір. 

Артем Шевченко закликав продовжувати роботу в ефірі, сказавши, що корпоративний конфлікт не може впливати на творчий процес та блокувати роботу каналу. "Але щоб зменшити рівень напруги та не створювати умов для зриву ефіру прийнято рішення ставити в прайм-тайм старі програми каналу ТВі", – заявив Шевченко.

Читайте також: Скандал довкола ТВі: інтриги в каламутній воді

98