НОВИНИ

Журналісти ТВі оголосили страйк

Частина колективу ТВі оголосила страйк: до з’ясування ситуації зі справжнім власником журналісти телеканалу відмовляються виходити в ефір. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

«Журналісти ТВі вимагають: Припинити рейдерське захоплення телеканалу;  Дати можливість журналістам вийти в прямий ефір зі своєю заявою щодо ситуації на каналі; Аби правоохоронні органи встановили законність зміни керівництва та інвесторів каналу; Забезпечити невтручання в діяльність каналу і припинити випадки цензури, що вже з’явилися на ТВі», - про це йдеться у заяві журналістів ТВі, яку підписали Віталій Гайдукевич, Роман Недзельський, Ілона Довгань, Мустафа Найем, Павло Шеремет, Юрій Макаров, Олексій Ліхман, Анастасія Станко, Олена Зоріна, Іванна Куртяк, Олена Афанасаієнко, Ярослав Кречко, Юлія Куценко, Андрій Сайчук, Ірина Андросова.

 У заяві значиться, що першим кроком нового гендиректора каналу Артема Шевченка  стало недопущення до ефіру формально легітимного генерального директора Наталі Катеринчук. «Згодом нове керівництво узагалі зняло з ефіру програму "Сьогодні про головне" і замість неї запустили повтор. Редактори та журналісти ТВі не змогли оприлюднити своєї позиції щодо ситуації на каналі», - заявили журналісти.

Разом з тим у заяві прес-служби телеканалу повідомляється, що новий керівник ТВі Артем Шевченко закликав продовжувати роботу в ефірі, сказавши, що корпоративний конфлікт не може впливати на творчий процес та блокувати роботу каналу.  "Але щоб зменшити рівень напруги та не створювати умов для зриву ефіру прийнято рішення ставити в прайм-тайм старі програми каналу ТВі", – заявив Шевченко.

Нагадаємо, 23 квітня на офіційному сайті ТВі з'явилась інформація, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. У повідомленні також вказувалось, що новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.

Одночасно генеральний директор ТВі Наталія Катеринчук повідомила, що інформація про зміну керівництва каналу не відповідає дійсності, а власник ТВі Костянтин Кагаловський заявив про рейдерське захоплення каналу «за допомогою силових структур». Він заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.