Норвегія виділила 3,6 млн євро Україні на реалізацію проектів Ради Європи

24 Квітня 2018, 13:07

Норвегія виділила 3,6 млн євро на реалізацію проектів Ради Європи для України. Про це заявив посол Норвегії в Україні та Білорусі Улле Тер'є Горпестад під час прес-конференції в Києві у вівторок, 24 травня.

 

"Норвегія вирішила ще підтримати план дій на чотири роки на 3,6 млн євро. Хочу також підкреслити, що ми очікуємо, що Україна продовжить цілковиту і глибоку співпрацю з Радою Європи і буде виконувати свої зобов'язання. План дій є важливим для міжнародної довіри та підтримки подальших реформ в Україні", – сказав він.

 

Глава Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг зазначив, що ці кошти дозволять продовжити реалізацію заходів Ради Європи, зокрема, щодо підтримки реформування судової сфери, виконання судових рішень, децентралізації, боротьби з корупцією, підтримки внутрішньо переміщених осіб.

 

"Ми також говоримо про допомогу українському уряду в підтримці національних меншин, реалізації плану дій щодо нового закону "Про освіту", – розповів Енберг.

 

За його словами, загальна сума реалізації цього плану дій становить близько 29 млн євро на 4 роки.

 

Як повідомлялось раніше, уряд Німеччини вирішив передати Україні дев'ять мільйонів євро на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб.