НОВИНИ

Німеччина вирішила виділити Україні 9 млн євро на допомогу переселенцям

Зазначається, що проект допоможе близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло.

Уряд Німеччини вирішив передати Україні дев'ять мільйонів євро на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб. 

 

Відповідні угоди 19 квітня підписали міністр соціальної політики Андрій Рева, керівник міського та інфраструктурного підрозділу німецького державного Банку Розвитку KfW Маріон Кнееш та виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов, повідомляє "Урядовий портал".

 

"Грантові кошти спрямовуються у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні Уряду України райони Донецької і Луганської областей. Новий проект допоможе близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що виділені кошти передані на розвиток інфраструктури, а саме ремонт шкіл та дитсадків, у містах, що приймають переселенців.

 

"В рамках нового проекту на виділені урядом Німеччини кошти ми відновимо або побудуємо "з нуля" 10-12 багатоквартирних будинків для внутрішньо переміщених осіб, Поруч з кожним будинком ми відремонтуємо школу або дитячий сад. Це буде робитися швидко, прозоро і за німецькими стандартами енергоефективності та якості в цілому ", - підкреслив Лактіонов.

 

Наголошується, що за дпомогою проекту вже відкрито три соціальні гуртожитки в місті Мелітополь.

 

"До кінця року ще близько 700 внутрішньо переміщених осіб отримають квартири або кімнати у гуртожитках у 14 відремонтованих об'єктах", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 23 березня американський президент Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість накласти вето на закон, який виділяє понад 620 млн дол. фінансової допомоги Україні.

 

Як повідомлялося, 17 березня міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що Оттава виділить 4,65 мільйони доларів Україні на навчання Збройних сил та забезпечення спеціального обладнання для української армії.  Зазначається, що фінансування допоможе із обладнанням для надання першої допомоги та підготовки для військових.