Німеччина звинуватила Росію в підтримці “варварських дій” режиму Асада в Сирії

26 Вересня 2016, 15:58

Берлін закликав Москву вжити заходів для припинення авіаударів по цивільному населенню сирійського міста Алеппо. Про це заявив представник німецького уряду Штеффен Зайберт.

"Ми, нарешті, очікуємо від російської сторони кроків з урахуванням припинення бойових дій", – сказав він. За його словами, враховуючи військову підтримку сирійського уряду, Росія також несе відповідальність за події в Алеппо.

"Без російської підтримки цей режим не був би здатний в таких масштабах продовжувати свою нелюдську війну проти власного населення", – підкреслив Зайберт, зазначивши, що "варварські дії" режиму Асада є кричущим порушенням міжнародного права і будуть розцінені ООН як військовий злочин.

У свою чергу США наполягають, що за авіаударами по Алеппо стоять не тільки літаки урядових військ Сирії, але і російська авіація.

Нагадаємо, 24 вересня повідомлялось, що з моменту закінчення перемир'я в Сирії 19 вересня від бомбардувань ВПС Башара Асада і ВКС Росії загинули 323 людини, ще 1 334 поранені.

25 вересня США, Британія і Франція скликали екстрене засідання ООН щодо Сирії. Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро застеріг Росію та Іран від співучасті в злочинах режиму Башара Асада (президент Сирії). Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон закликав провести розслідування щодо причетності Росії до бомбардування гуманітарного конвою ООН в Сирії, внаслідок якого загинули 20 осіб.