НОВИНИ

Франція застерегла Росію та Іран від співучасті в злочинах режиму Асада

Британія закликала провести розслідування щодо причетності Росії до бомбардування гуманітарного конвою ООН в Сирії.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро у неділю, 25 вересня, застеріг Росію та Іран від співучасті в злочинах режиму Башара Асада. У спеціальній заяві Еро наголосив, що режим Асада "вибрав шлях військової ескалації".

"Я закликаю Росію та Іран зібратися з думками та продемонструвати відповідальність, поклавши край цій стратегії, що веде у глухий кут", - зазначив французький міністр, додавши, що в іншому разі Росія та Іран стануть спільниками у воєнних злочинах, вчинених в Алеппо, цитує агентство Reuters.

Тим часом міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон закликав провести розслідування щодо причетності Росії до бомбардування гуманітарного конвою ООН в Сирії, внаслідок якого загинули 20 осіб. Міністр додав, що Росія "винна у затягуванні та погіршенні цієї війни", цитує агентство AP. Джонсон також заявив, що Захід виявився "надто безсилим задля відповіді" на дії сирійського президента Асада.

Нагадаємо, 24 вересня повідомлялось, що з моменту закінчення перемир'я в Сирії 19 вересня від бомбардувань ВПС Башара Асада і ВКС Росії загинули 323 людини, ще 1 334 поранені.

25 вересня США, Британія і Франція скликали екстрене засідання ООН щодо Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.