Німеччина зацікавлена в успіху реформ в Україні — посланник уряду ФРН із питань децентралізації

15 Серпня 2017, 22:55

В уряді Німеччини зацікавлені в успішних реформах в Україні. Про це заявив спеціальний посланник Уряду ФРН з питань реформування України у галузях урядування та децентралізації Ґеорґ Мільбрадт під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

«Німеччина зацікавлена в успіху реформ в Україні і моє призначення Спеціальним посланником Уряду ФРН є конкретним виявом такого інтересу», – цитує Мільбрадта прес-служба МЗС.

У свою чергу, Клімкін наголосив, що призначення Мільбрадта є результатом тісної та довірливої співпраці між Україною та ФРН та важливим кроком Великої сімки на підтримку реформ в Україні. Він також запевнив, що МЗС України надаватиме усіляке сприяння німецькому фахівцю у виконанні поставлених завдань.

«У ході бесіди були обговорені модальності мандату німецького урядового представника, а також його бачення перспектив реформістської діяльності у сфері децентралізації та державної служби. Міністр висловив впевненість, що глибокий досвід Мільбрадта, а також його тверда налаштованість до роботи в Україні стануть основою його успішної та ефективної діяльності в нашій країні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, мандат професора Мільбрадта розрахований на один рік.

Раніше віце-прем'єр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко анонсував початок роботи посланця уряду Німеччини з питань децентралізації з вересня.