НОВИНИ

Німеччина направить в Україну уповноваженого з питань децентралізації

Уповноважена особа розпочне роботу у вересні.

В Україні працюватиме посланник Уряду Німеччини з питань децентралізації. Про це повідомив міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко, передає Урядовий портал.

За його словами, уповноважена особа розпочне роботу в Україні у вересні.

«Делегування від Уряду Німеччини посланника з питань децентралізації - ще одне свідчення успішності впровадження реформи. Децентралізація має найбільшу серед інших реформ підтримку з боку ЄС. Німеччина - наш надійний партнер у впровадженні як реформи децентралізації, так і енергоефективності. Певен, що присутність і робота  уповноваженої особи поглибить наше партнерство з точки зору співробітництва між регіонами України та Німеччини, а також впровадження інфраструктурних проектів з використанням німецького досвіду», - зазначив Зубко.

Нагадаємо, у квітні 2016 року президент Петро Порошенко повідомляв. що у рамках проведеної в Україні реформи з децентралізації доходи загального фонду місцевих бюджетів у I кварталі 2016 року зросли на 46% в порівнянні з I кварталом 2015 року.  У листопаді президент відзвітував, що бюджети українських міст за два роки зросли вдвічі, бюджети розвитку – у п'ять разів. За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, у 2016 році місцеві бюджети виконали план на 100% та отримали 44 мільярди гривень додаткових ресурсів.