“Не передбачено Законом”. Парубій відповів Зеленському щодо позачергового засідання Ради

17 Липня 2019, 16:59

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у середу, 17 липня, відповів на прохання президента України Володимира Зеленського про проведення позачергового засідання парламенту 18 липня, наголосивши, що це "не передбачено Законом". Про це Парубій написав у Facebook.

 

"Президент України Зеленський звернувся до мене з проханням про скликання позачергового засідання Верховної Ради України. Однак скликання такого засідання не передбачено Законом, адже Регламент Верховної Ради України передбачає можливість скликання позачергового пленарного засідання у невідкладних випадках у період МІЖ пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради України", – написав спікер парламенту.

 

Водночас Парубій зазначив, що, оскільки останнє пленарне засідання 10 сесії Верховної Ради України VIII скликання, відповідно до календарного плану, відбулося 12 липня, є єдина передбачена законодавством можливість – скликати на вимогу Президента України позачергову сесію Верховної Ради України.

 

У зв'язку з цим, Голова Верховної Ради звернувся до Зеленського "з проханням привести свій лист до Верховної Ради у відповідність до вимог Закону".

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту у четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.