НАЗК скерувало до суду адмінпротокол щодо заступника слідчого Нацполіції

1 Грудня 2017, 16:21

Національне агентство з питань запобігання направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо заступника начальника управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Нацполіції Дмитра Бута. Про це в п’ятницю, 1 грудня, повідомляє прес-служба НАЗК.

У відомстві зазначили, що Бут одержав у грудні 2015 року подарунок у негрошовій формі вартістю 160 тис. грн для своєї близької особи.

"Відповідно до частини першої статті 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1,7-3,4 тис. грн – Ред.) з конфіскацією такого подарунка", – йдеться в повідомленні.

Нагдаємо, у жовтні Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що здійснить повну перевірку е-декларацій 11 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, планувалася перевірка декларації Дмитр Бута за 2015 рік, у частині нових отриманих відомостей, які не перевірялися під час проведення повної перевірки

20 листопада НАЗК запросило заступника начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України Дмитра Бута для надання пояснень.