НОВИНИ

НАЗК викликало для надання пояснень заступника слідчого Нацполіції

Дмитро Бут має прийти в Нацагентство 23 листопада 2017 року о 10:00 год.

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило заступника начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України Дмитра Бута для надання пояснень. Про це в понеділок, 20 листопада, повідомила прес-служба НАЗК.

Так, він має прийти в Нацагентство 23 листопада 2017 року о 10:00 год.

Буту інкримінують порушення вимог, встановлених ч. 2 статті 23 Закону України "Про запобігання корупції".

"Дмитро Бут у грудні 2015 року одержав подарунок у негрошовій формі вартістю 160 тис. (сто шістдесят тисяч) гривень для своєї близької особи, що є ознакою адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною першою статті 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що здійснить повну перевірку е-декларацій 11 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, планувалася перевірка декларації  Дмитр Бута за 2015 рік, у частині нових отриманих відомостей, які не перевірялися під час проведення повної перевірки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.