НАЗК скерувало до суду адмінпротокол щодо екс-секретаря суду Харкова

18 Грудня 2017, 15:30

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо колишнього секретаря судового засідання Дзержинського райсуду Харкова. Відповідне рішення прийнято на засіданні, повідомляє прес-служба відомства в понеділок, 18 грудня.

Згідно з протоколом, екс-секретар порушив вимоги п.1 ч.1 ст.25 закону України "Про запобігання корупції", а саме – займався іншою оплачуваною діяльністю, не пов’язаною з викладацькою, науковою і творчою діяльністю, медичною практикою, інструкторською та суддівською практикою із спорту.

У НАЗК зазначили, що порушення відповідного закону тягне за собою накладення штрафу від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності чи винагороди від роботи за сумісництвом.

Як повідомлялося 15 грудня, Національне агентство з питань запобігання корупції скерувала до суду чотири протоколи про адміністративні правопорушення проти голови Новобузького райсуду Миколаївської області та начальника Державної екологічної інспекції в Херсонській області щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.