НОВИНИ

НАЗК скерувала до суду адмінпротоколи проти чиновників двох областей

У відомстві зазначили, що посадовцям інкримінують вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Національне агентство з питань запобігання корупції скерувала до суду чотири протоколи про адміністративні правопорушення проти голови Новобузького райсуду Миколаївської області та начальника Державної екологічної інспекції в Херсонській області щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це в п’ятницю, 15 грудня, повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що йдеться про вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

У НАЗК нагадали, якщо особа не повідомила, у встановлених законом випадках та порядку, про наявність у неї реального конфлікту інтересів - тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів - передбачає накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, 5 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два протоколи щодо двох колишніх працівників Державної фіскальної служби України за несвоєчасне подання без поважних причин електронної декларації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.