НАЗК ретельно перевірить е-декларацію Мураєва та ще 12-тьох держслужбовців

8 Червня 2018, 20:20

Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про повну перевірку електронних декларацій 12 державних службовців. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

 

НАЗК повністю перевірятиме е-декларації за 2015-2017 роки, зокрема, позафракційного народного депутата Євгенія Мураєва, прокурора Київської місцевої прокуратури Олега Білоуса, народного депутата В’ячеслава Богуслаєва, першого заступника міськголови Харкова Ігора Терехова.

 

Окрім цього, НАЗК продовжило термін перевірки декларацій 33-х найвищих посадовців держави.

 

За даними відомства, йдеться про декларації президента Петра Порошенка, міністрів Арсена Авакова, Лілії Гриневич, Ігоря Жданова, Геннадія Зубка, Тараса Кутового, Ігоря Насалика, Юрія Стеця, Володимира Омеляна, Євгена Нищука, Степана Полторока, генпрокурора Юрія Луценка, очільників НАБУ та САП Артема Ситника та Назара Холодницького, очільників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, екс-глави Нацбанку та глави РНБО.

 

Варто зазначити, що декларації перелічених посадовців перевірятимуть ще місяць.

 

Нагадаємо, 2 травня  Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити до суду протоколи про адміністративні правопорушення щодо уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.  Так, відомство встановило, що Денісова як народний депутат України 15 березня вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів. Зазначається, що вона взяла участь в обговоренні та в голосуванні парламенту щодо питання порядку денного про призначення її на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.