Навальному заборонили виїздити з Росії через невиплату коштів, стягнутих із нього судом

8 Жовтня 2015, 22:22

Федеральна служба судових приставів обмежила опозиціонеру Алєксєю Навальному право на виїзд за кордон у зв'язку з невиплатою коштів, стягнутих з нього судом на користь потерпілих у справі "Ів Роше".

Як повідомив інформагентствам представник московського управління ФСПП Тимур Коробіцин, приставам так і не вдалося стягнути з Навального кошти, які він за рішенням суду має виплатити "Многопрофильной процессинговой компании".

Коробіцин стверджує, що опозиціонер зустрів пристава на першому поверсі свого будинку, але відмовився виплачувати, сів у машину і поїхав. У зв'язку з цим вирішено тимчасово заборонити йому виїзд за кордон і стягнути з нього виконавський збір у розмірі 7% від суми боргу.

Захист Навального назвав такий крок з боку ФССП безглуздим, нагадавши, що опозиціонер отримав вже два умовних терміни, через які у жодному разі не має права залишати територію Росії.

Читайте також: У Росії заблокували на YouTube «останнє слово» Навального й ролики про мітинги в регіонах

Раніше ФССП вже намагалася зобов'язати Навального виплатити в прискореному порядку півтора мільйона рублів, які він винен "Многопрофильной процессинговой компании". Однак 7 жовтня суд відхилив ці вимоги.

Раніше Навальний вже виплатив на користь потерпілих 3 млн рублів, погасивши таким чином дві третини суми, яку з нього і його брата Олега стягнув суд (4,5 млн рублів). На частину він попросив розстрочку.