Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу “Інтер”

25 Січня 2018, 17:17

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення в четвер, 25 січня, призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер" через трансляцію фільмів за участю артистів, які внесені до "чорного списку". Відповідне рішення було ухвалене на засіданні регулятора.

 

"До нас надійшов лист Служби безпеки України щодо трансляції фільмів за участю артистів, які внесені до "чорного списку", – заявив голова Нацради Юрій Артеменко.

 

Крім того, підставою для позапланової перевірки телеканалу  стало також звернення М.М.Ковбика щодо трансляції фільмів за участю артистів, котрі внесені до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

 

Як зазначається, моніторингом Нацради зафіксовано, що в ефірі "Інтеру" 12 – 15 січня 2018 року транслювалися фільми "Д’Артаньян і три мушкетери" за участю Михайла Боярського, Бориса Клюєва, Олега Табакова та "Чародії" за участю Валентина Гафта.

 

"Демонстрування фільмів, одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку, є порушенням вимог закону "Про телебачення і радіомовлення". Під час перевірки буде з’ясовано, чи виконує мовник чинне законодавство", – наголошується в повідомленні. 

 

Нагадаємо, 11 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила позапланово перевірити два центральні українські телеканали – "Інтер" і СТБ. Зазначалося, що моніторинг зафіксував демонстрування на "Інтері" двох фільмів – "Москва сльозам не вірить" та "Іронія долі, або З легкою парою!" – за участю акторів Табакова і Талізіной.